O firmie

Jesteśmy firmą działającą na wielu rynkach Unii Europejskiej. Twój kraj jest dla Nas ważny, dlatego rozmowy i pertraktacje odbywają się w języku ojczystym dla Twojego kraju. Dzięki temu nie odczujesz globalnego działania firmy - bo skupia się ona właśnie na Tobie i Twoich potrzebach. Wachlarz usług, które świadczymy jest bardzo duży - pozwalają Nam na to wyspecjalizowane zespoły znajdujące się w krajach, w których działamy najwięcej i najczęściej.


Zajmujemy się wykonywaniem remontów oraz prowadzeniem budów rozpoczynając od wykopu a kończywszy na dachu wraz z wyposażeniem końcowym.


Zajmujemy się również eksportem stolarki okiennej PVC oraz ALU, drzwi, materiałów budowlanych, urządzeń, płyty warstwowej oraz produktów rzemieślniczych - wszystkie eksportowane przez Nas materiały posiadają odpowiednią dokumentację na dopuszczenie ich do ruchu na terenie UE.


Zgodnie z hasłem przewodnim firmy "Your idea... our experience"... dołącz do grona zadowolonych klientów z wielu krajów Unii Europejskiej.

Polski